Mūsu komanda

Mūs apvieno tieksme uzlabot savus rezultātus, sasniegt SAVU mērķi, uzvarēt sevi. Pozitīva attieksme pret dzīvi, vēlme kaut ko mainīt mūsu prātos. Vēlme būt priekšā, būt par piemēru saviem bērniem. Mēs gribam būt kopā ar līdzīgi domājošiem cilvēkiem.

Biedrība peldēšanas klubs Champions tika dibināts 2015. gadā.  Klubs jau vairākus gadus veiksmīgi vada vecmeistaru starptautiskās sacensības SUPERMASTERS (Rīga) un “Kokneses rudens” (Koknese). Kluba sastāvā ir 32 sportisti, no kuriem 19 ir LPF licences īpašnieki, aktīvi piedalās Eiropas un pasaules līmeņa čempionātos un starptautiskajās sacensībās. Vien 2018. gadā kluba biedri ir piedalījušies 24 sacensībās. Viens no kluba biedriem ir pasaules čempions un Eiropas rekordists vecmeistaru klasē - Edgars Ozoliņš. 

(pilns biedru saraksts atrodas sadaļā -> kluba dokumenti)

Mūsu biedri

Natalija Aleksandrova

"Esmu reāliste. Vienmēr atceros, ka man neviens neko nav parādā. Cenšos nenožēlot to, kas aizgājis un netērēt laiku ar apvainošanos un sūdzēšanos. Jatra un trokšņaina tusiņa vietā vienmēr izvēlēšos klusu vakaru. Nevaru ciest melus un glaimus, tos es jutu ar muguras smadzenēm. Peldēšana ir mans meditācijas veids. Patīk jūra, īpaši agrajās rīta stundās un sliktos laikapstākļos, jo tad tur nav "tukšu" cilvēku. Precējusies. Audzinām dēlu." 

Jevgēnijs Golubkovs

Uzņēmējs, būvniecības firmas vadītājs. PSRS Sporta meistars peldēšanā. PSRS čempionāta stafetes 4x200 b/s sudraba medaļas izcīnītājs, Latvijas čempions brīvajā stilā 1975.-1977. gadā. Hobijs – medības.  

Edgars Ozoliņš

Uzņēmējs. PSRS sporta meistars, Austras Vītolas pārejošā kausa peldēšanā kājām pa priekšu īpašnieks (2000-2002), Eiropas rekorda īpašnieks distancēs 100 un 200 b/s (2009, 2012) un Pasaules čempions vecmeistaru kategorijā (2010).

Aiga Skābe

"Grāmatvede ir mana profesija un dzīves aicinājums. Mīlu kārtību visā: darbā un mājās, dokumentos un domās. Kārtība atvieglo dzīvi un ietaupa laiku. Cenšos nenodarīt cilvēkiem to, ko nevēlos, lai nodara man. Cilvēkos augstu vērtēju godīgumu un cenšos pieņemt tos tādus, kādi viņi ir. Precējusies, meita no 7 g.v. nodarbojas ar peldēšanu." 

Sergejs Lebedjkovs

Ārsts otrajā paaudzē. Doktora grāds medicīniskajās zinātnēs (29 gados), augstākās kategorijas ķirurgs (30 gados). Gadā veic 350 operācijas. Vairāk nekā 120 zinātnisko darbu autors. P. Stradiņa slimnīcas Ķirurģijas nodaļas vadītājs. Piecu bērnu tēvs. PSRS sports meistars, desmitkārtējs Latvijas čempions un PSRS vicečempions smagatlētikā. 2014. un 2015. gada Latvijas čempions un 2014. gada Pasaules Čempionāta finālists ziemas peldēšanā. 

Natalja Triandafilidi

Triju bērnu māmiņa. Frizierе-modelētāja, Friziermākslas starptautiskās klases meistare. Vizuālā tēla stilists. Amerikāņu kompānijas Sexy Hair tehnologs Latvijā. Starptautiskā peldēšanas turnīra Vester Masters daudzkārtējā uzvarētāja. 

Vitālijs Žogla

Sācis nodarboties ar peldēšanu 1975. gadā Valmierā. 1985. gadā absolvējis Rīgas Jūrniecības skolu, un kopš tā laika strādā Rīgas Tirdzniecības ostā. PSRS sporta meistars zemūdens peldēšanā. Piedalās vecmeistaru sacīkstēs kopš 2006. gada. Precējies. Divas meitas – sporta meistares mākslas vingrošanā. Hobijs – zemūdens medības. Rekordmedījums – 8 kilogramus smagā līdaka.   

Elizabete Neimiševa

Dokumentālo un mākslas filmu tulkotāja un redaktore. Divu bērnu māmiņa. Daudzkārtēja Latvijas un starptautisko sacīkšu uzvarētāja. "Bez peldēšanas aizraujas ar orientēšanās sportu un piedzīvojumu sacensībām. Vairākkārtīgi piedalījusies 24 stundu rogaininga sacensībāsun purva akvatlonā. Nākotnē obligāti vēlos izmēģināt savus spēkus atklāto ūdeņu peldēšanā."

 

Natalja Sirenko

"Par sevi īsumā: pāra datumos - gudriniece, nepāra datumos - skaistule. Ekonomists pēc izglītības, strādāju slimnīcā, audzinu divas meitas.

Mana šīs dienas devīze: "Nevar atgriezties pagātnē un izmainīt savu startu. Toties var startēt tagad un izmainīt savu finišu!"

Aleksejs Gusevs

Uzņēmējs.

Jevgēņijs Frenceļs

Jevgēnijs Frencels

Jevgēnijs Peženkovs

Jevgēnijs Peženkovs

Vladislavs Strukovs

Profesionāls jūrnieks un glābējs.

Jeļena Bergmane

Treneris pēc profesijas un aicinājuma.

Andrejs Gusevs

Uzņēmējs.

Andrejs Sibircevs

It speciālists. Iepazinājas un iemācījas peldet 30 gadu vecumā.

Vladimirs Kirjanovs

Uzņēmējs.

Iveta Devjatkova

Iveta Devjatkova

Pāvels Šedjko

Pāvels Šedjko

Jānis Pavitols

Jānis Pavitols

Valērijs Komisarovs

Profesija? Jurists ar specializāciju nekustamā īpašuma tiesībās.
Hobiji? Publikāciju rakstīšana, grāmatu lasīšana, ceļošana.
Cik ilgi nodarbojos ar peldēšanu? No sešiem gadiem.
Mani mīļākie peldēšanas stili? Krauls un delfīns.
Īsās vai garās distances? Garās!

Lidija Mihailova

Начав плавать в 36 лет, реализовала детскую мечту.

Water is our world!

Jeļena Riļcina

K себе строга, к другим не лезу.

И мечтаю обучать даже не плаванию, а чувству воды маленьких и взрослых, с опаской глядящих во что-то глубже ванны. А ещё мечтаю испытать себя открытой водой.

Работаю мамой)))