Jaunākie notikumi

 • Baltjas turnīrs SUPERMASTERS 2017

  9.decembrī Tallinā notiks noslēdzošais sacensību posms SUPERMASTERS 2017. Sešas labakas sievietes un seši spēcīgākie vīri sadalīs naudas balvas fondu, kuru nodrošinās turnīra organizatori.

  Lasīt tālāk
 • Kokneses Rudens 2017

  Visiem ir zināms izteiciens “Nav slikti laikapstākļi, ir tikai nepiemērots apģērbs”. Tāpat ir arī ar peldēšanu. Gan slēgtam, gan atvērtam baseinam ir piemērots savs peldēšanas tērps. Sestdien 11. novembrī varēja izdarīt izvēli – paslēpties no drēgnām lietus lāsēm un palikt mājās, vai ...

  Lasīt tālāk
 • Atvasaras Relaks Ventspilī 2017

  Kāda galvenā asociācija jums veidojas ar vārdu ""peldēšana"? Es uzreiz iedomājos ūdeni. Apmeklējot 7. oktobrī sacensības Ventspilī es apskatīju ūdeni gan baseinā, gan rudenīgā lietus veidā. Un ne tikai apskatīju, bet arī saskaros ar to, nopeldot distanci baseinā un izmirkstot lietū.

  Lasīt tālāk
 • Nakts peldējums

  Ko darīt sestdienas vakarā? Variantu ir bezgala daudz! Var atpūsties mājās, var aiziet uz kino vai diseni; var sapņot vai baudīt pilsēta vakara gaismas. Bet var arī piedalīties Nakts peldējumā!

  Lasīt tālāk
 • Atklātais ūdens. Vasara 2017.

  Ir pienākušas beigas vasarai, un līdz ar to ir noslēgusies neilgā atklāto ūdeņu peldēšanas sezona.
   

   

  Lasīt tālāk
 • Sacensības "Vilties Plaukimas 2017"

  Klaipēdā jau sesto reizi norisinājās sacensības "Peldēšanas cerība", kuru mērķis ir piesaistīt uzmanību un atbalstīt cilvēkus ar onkoloģiskām saslimšanām. Pasākumu organizē sporta klubs Nendrė, bet dalībnieku starpā ir peldētāji-vecmeistari, bērni un invalīdi.

  Lasīt tālāk
 • Pirmais Latvijas atklātais čempionāts vecmeistariem

  Pirmo reizi Latvijas Čempionāts peldēšanā norisinājās 50 m garajā baseinā. Tas arī bija viens no sagatavošanās etapiem sacensībām Budapeštā. Kopā kluba kontā ir 32 medaļas: 16 zelta, 11 sudraba un 5 bronzas.

  Lasīt tālāk
 • 22. Valmieras sacensības Otrā Elpa

  Ar vasarīgi siltu laiku paliks dalībnieku atmiņā 22. Valmieras sacīkstes Otrā Elpa. Pavasara peldējumu cikla noslēdzošās sacensības ļāva peldētājiem nodemonstrēt lielisku visu klubu pārstāvju sportisko formu. 

  Lasīt tālāk
 • X-Waters atklāto ūdeņu peldējumu sērija

  Pārpeldi Eiropas lielāko upi un pasaules dziļāko ezeru kopā ar X-Waters!
   

  Lasīt tālāk
 • Starptautiskās sacensības 34.Tallinn Open Masters

  Ir noslēdzies 34.Atklātais Tallinn Open Masters čempionāts. Sacensības piedalījās 133 sportisti no 7 valstim un kā parasti noritēja draudzīgā un godīgās cīņas pilnajā atmosfērā.

   

   

   

  Lasīt tālāk