Jauns izaicinājums. Rīgas triatlons.

Jauns izaicinājums. Rīgas triatlons.

"Šogad mēs jau otro reizi piedalījāmies Rīgas Triatlona stafetē. Rīgas Triatlons katru gadu norisinās Āgenskalna līča krastos. Komandas dalība triatlonā nozīmē, ka katrs komandas dalībnieks izpilda savu etapu – viens peld (šajā gadījumā 750 metrus), viens brauc ar velo (20 km) un viens skrien (5km).

Dalībnieku starpā ir kā amatieri, tā arī pieredzējuši sportisti. Paralēli stafetei norisinās triatlona sacensības visās vecuma grupās – no 9 līdz 70 gadiem. Otrajā dienas pusē tepat norisinās Eiropas junioru kausa izcīņa triatlonā, tāpēc sacensību organizācija vienmēr ir augstākajā līmenī, bet profesionālu sportistu klātbūtne ļoti iedvesmo un rosina sacensību garu.  

Pagājušogad mūs ļoti iedvesmoja rezultāts, kad mēs atnācām ceturtie no deviņām komandām. Līdz pjedestālam mums pietrūka tikai 4 minūtes. Ceturtā vieta motivē visvairāk, un mēs cieši apņēmāmies trenēties vairāk un nākamreiz paņemt bronzu. Un  tas mums izdevās! Šogad mēs kļuvām ceturtie ar rezultātu 1:13.00. Pirmo vietu jau otro gadu pēc kārtas ieņēma komanda Cheeseburgers atgriežas, bet otro LatSwimShop komanda."

Vairāk informācijas www.triatlons.lv

Rīgas triatlona bronzas medaļas ieguvēja

Elizabet Neimiševa