Mums 5 gadi!

Mums 5 gadi!

15. februārī klubs Champions svinēja savu piecu gadu jubileju.

Aktīvākie kluba biedri pulcējās Olimpiskā centra baseinā kopīgam treniņam un jautrajai stafetei, pēc kuras sekoja SPA zonas apmeklējums un kopīga kafijošana. Pusotra stunda ir pārāk īss laika sprīdis visām aktivitātēm, bet “čempioni” veiksmīgi tika galā ar šo uzdevumu. Pie jubilejas tortes un tējas tases notika iepazīšanās ar jauniem kolēģiem, kā arī kalti plāni uz šo peldēšanas sezonu un apspriestas tuvākās sacensības.

@Лидия Михайлова  ->

Дорогой мой клуб Swimming Club CHAMPIONS!
Поздравляю вас с юбилеем!
Круто, что вы есть и круто, что вы появились в моей жизни!
Я желаю вам всем много много любви, счастья, здоровья!
Легкой воды вам!

Огромное спасибо Игорь Куролапник (Igor Kurolapnik) за фото и видео с праздника! Вы там все такие красивые и я так скучаю!

 

@Patrīcija Ravēna ->

Nosvinēta mana 1. bet Swimming Club CHAMPIONS jau 5.Dzimšanas diena !!! Esmu sajūsmā no jaunajiem izaicinājumiem peldēt sacensībās un jauniegūtajiem draugiem!

 

@Елена Рыльцына ->

PK CHAMPIONS 5 лет!!! С Днём рождения, друзья! Я желаю нашему клубу расти , процветать, ставить самые невероятные цели и добиваться их! Побед нам, Чемпионы!Невероятно горда быть среди Вас, делиться эмоциями, набираться опыта. Спасибо за этот праздник, за подарок. Буду стараться выполнять все пожелания! Ценю Вас всех! И каждого отдельно!