V. un V.Katķeviča piemiņas sacensības SUPER MASTERS

23. aprīlī Kauņā norisinājās divu lietuviešu peldētāju Katkeviču piemiņai sacensības. Šī bija otrā reize, kad sacīkstes noritēja supermasters formātā, un tajās piedalījās 111 peldētāji no 4 dažādām valstīm. Mūsu komandu pārstāvēja 6 sportisti, un visi viņi izcīnīja medaļas savās vecuma grupās.

Par vinnētāju sieviešu konkurencē kļuva Regina Sič no Krievijas kluba Pregel, un vīriešu konkurencē - Pavels Protaščuks no Lietuvas kluba Takas. Mūsu kolēģis Aleksejs Gusevs kopvērtējumā izcīnīja 6. vietu, bet vīriešu starpā- 3. vietu. Sveicam!

Sacensības bija lieliski noorganizētas pateicoties Lietuvas Peldēšanas federācijas prezidentam Arlandam Juodeskam. Vienīgais sacensību trūkums ir elektroniskās rezultātu atzīmēšanas neesamība, līdz ar ko nebija iespējams piefiksēt un apkopot labākos Latvijas peldētāju rezultātus rekordu tabulā.

Ar sacensības rezultātiem var iepazīties šeit, reitingu šeit.