Jaunākie notikumi

 • Sacensības "Vilties Plaukimas 2017"

  Klaipēdā jau sesto reizi norisinājās sacensības "Peldēšanas cerība", kuru mērķis ir piesaistīt uzmanību un atbalstīt cilvēkus ar onkoloģiskām saslimšanām. Pasākumu organizē sporta klubs Nendrė, bet dalībnieku starpā ir peldētāji-vecmeistari, bērni un invalīdi.

  Lasīt tālāk
 • Pirmais Latvijas atklātais čempionāts vecmeistariem

  Pirmo reizi Latvijas Čempionāts peldēšanā norisinājās 50 m garajā baseinā. Tas arī bija viens no sagatavošanās etapiem sacensībām Budapeštā. Kopā kluba kontā ir 32 medaļas: 16 zelta, 11 sudraba un 5 bronzas.

  Lasīt tālāk
 • 22. Valmieras sacensības Otrā Elpa

  Ar vasarīgi siltu laiku paliks dalībnieku atmiņā 22. Valmieras sacīkstes Otrā Elpa. Pavasara peldējumu cikla noslēdzošās sacensības ļāva peldētājiem nodemonstrēt lielisku visu klubu pārstāvju sportisko formu. 

  Lasīt tālāk
 • X-Waters atklāto ūdeņu peldējumu sērija

  Pārpeldi Eiropas lielāko upi un pasaules dziļāko ezeru kopā ar X-Waters!
   

  Lasīt tālāk
 • Starptautiskās sacensības 34.Tallinn Open Masters

  Ir noslēdzies 34.Atklātais Tallinn Open Masters čempionāts. Sacensības piedalījās 133 sportisti no 7 valstim un kā parasti noritēja draudzīgā un godīgās cīņas pilnajā atmosfērā.

   

   

   

  Lasīt tālāk
 • Baltijas Kaussa SUPERMASTERS 2.posms

  1. aprīlī Kauņā norisinājās Supermasters sacīkšu 2. posms. Šogad piedalījās rekordliels sportistu skaits - 132 cilvēki, tajā skaitā 5 mūsu kluba biedri. Latviju pārstāvēja 12 peldētāji no klubiem AQUA un Champions.
   
   

  Lasīt tālāk
 • Rīgas pavasara rogainings

  Svētdien 26. martā notika 6. Rīgas Rogainings, kurā piedalījās ap 1300 cilvēku. Starp dalībniekiem bija arī mūsu kluba biedrene Elizabete Neimiševa, kura dalās zināšanās un iespaidos.

  Lasīt tālāk
 • Latvijas Pašvaldību Sporta Veterānu–senioru 54. SPORTA SPĒLES

  Valmierā noslēgušās 54. LSVS Spartakiādes peldēšanas sacensības. Šogad 50m uz muguras distances vietā sacensībās bija iekļauta distance 50 m brasā, kas ieviesa papildus intrigu. Ar viena punkts starpību uzvarēja Stopiņu novada komanda. Otro vietu ieguva Rīgas komanda. 

  Lasīt tālāk
 • Mans "Dzintara" peldējums

  Kāpēc šāds nosaukums? Vai šis ir sacensību apraksts, kur vinnētājs iegūst dzintara izstrādājumu kā balvu? Vai šis ir peldējums jūrā, un ikviens krastā var uziet dzintara gabaliņu?

  Lasīt tālāk
 • 5.Ziemas peldēšāna čempionats Liepajā

  21.janvārī norisinājas piektajs atklātajs ziemas peldēšanas čempionats, kurā piedalijas 129 peldētāji no Latvijas, Lietuvas un Igaunijas.

  Lasīt tālāk