Jaunākie notikumi

 • Baltijas Kausa SUPERMASTERS 1.posms

  Ir noslēdzies Supermasters sacensību 1. posms. Sacensības organizēja LPVF un Champions klubi, un tās norisinājās Elektrum sporta kompleksa peldbaseinā. 

   

  Lasīt tālāk
 • Vecmeistaru aktīva sapulce

  21. janvārī ir notikusi vecmeistaru peldēšanas klubu pārstāvju kopsapulce, kurā tika apspriestas LPF Vecmeistaru komitejas nolikuma jaunā redakcija, piedāvājums rīkot Latvijas Vecmeistaru peldēšanas čempionātu, kā arī dažādi aktuālie jautājumi. 

   

  Lasīt tālāk
 • Sacensības Supermasters. Kas tas ir?

  Šo sacensību programma paredz 50m distances nopeldēšanu visos četros peldēšanas veidos un galu galā 100 m kompleksa distance. Lai iekļūtu kopējā reitingā, ir jāveic visas piecas distances. Starp distancēm ir paredzēta pauze, tā kā atpūta starp startiem sanāk ap 5-20 minūtēm.

  Lasīt tālāk
 • 27.Igaunijas atklātais čempionāts SUPERMASTERS

  2016. gada noslēgumā norisinājies Igaunijas atklātais čempionāts Supermasters. Visiem sacensību dalībniekiem bija jānopeld 50 m distance visos četros veidos un 100 m kompleksa distanci. 

  Lasīt tālāk
 • KAUSS – DĀVANA 50 GADU JUBILEJAI

  Aizvadītā nedēļa Latvijas peldēšanas sportā iezīmējās ar sportiskām emocijām bagātu notikumu – Jelgavā LLU 25 m peldbaseinā 27. reizi tika izcīnīts Latvijas novadu ceļojošais kauss. Par to 24 individuālajās disciplīnās un četros stafešu peldējumos sacentās četru mūsu Latvijas novadu – Kurzemes, Latgales, Vidzemes un Zemgales peldētāju izlašu komandas.

   

  Lasīt tālāk
 • Sacensības Kokneses Rudens 2016

  Pirmoreiz 8 gadu laikā sacensību Kokneses rudens 2016 dalībnieki tika sagaidīti ar sniegu. Sacensību organizāciju uzņēmās mūsu klubs sadarbībā ar LPF un Kokneses Sporta centru. Šogad piedalījās arī peldētāji no Ukrainas un Baltkrievijas.
   

  Lasīt tālāk
 • 8. Roņu Kauss – IWSA Pasaules Kausa 1.posms

  5. novembrī Jelgavā norisinājies IWSA (ziemas peldēšanas) Pasaules kausa 1. posms. Sacensībās ir piedalījušies vairāk nekā 200 šī ziemas sporta veida cienītāji no 21 valsts. 

   

  Lasīt tālāk
 • Sacensības „ATVASARAS RELAKSS VENTSPILĪ 2016”

  Jau sesto reizi Ventspilī norisinājās vecmeistaru sacensības Atvasaras Relakss. Tās noorganizēja Ventspils peldēšanas klubs Octopus ar pilsētas pašvaldības un Ventspils Olimpiskā centra atbalstu.
   

  Lasīt tālāk
 • Grand Prix OPOLE 2016

  Senajā pilsētā Opolē norisinājusies Pilsētu un reģionu Kausa izcīņa Opole-2016. 350 sportisti no piecām valstīm cīnījās par vietām 16 dažādās distancēs. 

  Lasīt tālāk
 • Pasaules Čempionāts 2017

  17. Pasaules Vecmeistaru ūdenssporta čempionāts norisināsies Budapeštā, kā arī notiks atklāto ūdeņu sacensības Balatona ezerā. 

  Lasīt tālāk