LSVS 56.sporta spēles

6. aprīlī mūsu klubs devās uz Daugavpili uz LSVS 56.sporta spēlēm. Par šo pilsētu man ir palikušas vispozitīvākās atmiņas, jo tieši tur tālajos 80-jos tur norisinājās mūsu vasaras sporta nometnes. Lielisks, bezrūpīgs un laimīgs laiks. Kur gan paliek bērnība?!? Pēc sacensībām mēs arī iegriezāmies Stropu baseina vietā, kur daudzas Latvijas peldētāju paaudzes katru gadu pavadīja savas sporta vasaras.

Natālija Sirenko

13 sportisti no klubiem Olimps (2), Ķīpsala (2) и Champions (9) startēja par Rīgas Pašvaldību un „Rīgas Sporta Veterānu klubu”.Brīvā stila stafetēsgrupā 250+ Rīgas komanda izcīnīja 2. vietu, bet grupā 160+ - 4. vietu. 1. vietu visu komandu ieskaitē ieņēma Stopiņu novada komanda, 2. vietu – Rīgas komanda, bet Daugavpils pilsētas komanda palika 3. vietā.

Ar sacensību rezultātiem var iepazīties šeit.