Kokneses Rudens 2017

Kokneses Rudens 2017

 

Visiem ir zināms izteiciens “Nav slikti laikapstākļi, ir tikai nepiemērots apģērbs”. Tāpat ir arī ar peldēšanu. Gan slēgtam, gan atvērtam baseinam ir piemērots savs peldēšanas tērps. Sestdien 11. novembrī varēja izdarīt izvēli – paslēpties no drēgnām lietus lāsēm un palikt mājās, vai arī paņemt peldēšanas tērpu un doties uz sacensībām “Kokneses Rudens”, lai izbaudītu sportisku un jautru atmosfēru.

Jau devīto gadu pēc kārtas mūsu peldēšanas klubs “Champions” rīko sacensības Kokneses sporta centrā. Šogad pie mums atbrauca 50 dalībnieki no Latvijas, Krievijas, Baltkrievijas, Nīderlandes, Igaunijas.

Pirmajos divos peldējumos piedalījās sportisti ar kustību traucējumiem.

Īpaši aizraujoši bija stiprāko dalībnieku peldējumi, kur sekundes simtdaļām bija izšķiroša nozīme. Tieši šādā spraigā cīņā Edgars Ozoliņš ieguva galveno balvu – Bronzas Bebru. Vēl man ļoti patika stafete, kurā katram no 8 dalībniekiem bija jānopeld viens baseins ar biksēm (!!!), beigās tās bija jānovelk, jānodod un jāpalīdz uzvilkt saviem komandas biedriem.

Patīkami pārsteidza arī sacensību organizācija un norise. Par visu bija padomāts – par peldējumu sarakstiem, par tiesnešiem, par peldējumu rezultātiem, par ēdināšanu. Tas ir svarīgi, lai viss būtu ērti un saprotami.
Īpašu Olimpisko garastāvokli nodrošināja Aļena Ribakova, Olimpiādes Rio dalībniece, kura izsauca peldētājus uz startu un kura piedalījās stafetē. 

Vēlāk vakarā, visi sportisti pārvilka peldēšanas tērpus, un ieradās uz omulīgo ballīti gangsteru stilā, pārsteidzot ar saviem pārdomātiem uzvalkiem, kurpēm, krekliem, vai vakarkleitām un īpašām frizūrām. Ballīte tika rīkota viesu namā «Kalnavoti», ļoti draudzīgā un mājīgā atmosfērā.

Es esmu priecīgs, ka piedalījos ne tikai sacensībās, bet arī nedaudz palīdzēt sacensību organizatoriem. Es biju nedaudz uztraucies, kādu mūziku izvēlēties mūsu sacensībām, lai uzmundrinātu dalībniekus un uzlabotu viņu garastāvokli!

Un padalīšos ar nelielu noslēpumu – šajās sacensībās es sapratu, ka visvairāk man patīk peldēšana tauriņstilā.

Laipni aicinām visus piebiedroties mūsu peldēšanas klubam, lai kopā pavadītu laiku jautri un sportiski!

Valērijs Komisarovs

 

P.s. Sacensību rezultātus varat apskatīties šeit un TOP 10, tie tiks publicēti arī www.swimrankings.net