Starptautiskas sacensības Tallinn Open

Starptautiskas sacensības Tallinn Open

Mūsu kluba biedrs Valērijs Komisarovs padalījās savos iespaidos par 35. vecmeistaru peldēšanas sacensībām Tallinn Open.  

Vai ir iespējams vienā īsajā nedēļas nogalē ietilpināt saules baudīšanu, pastaigas pa skaistu pilsētu, jaunu iespaidu gūšanu, sporta nodarbības un tikšanos ar interesantiem cilvēkiem? Izrādās, tas ir iespējams! Ir nepieciešama tikai vēlēšanās, nedaudz brīvā laika un peldētprasme. Vēl ir jāizvēlas jums atbilstošas sacensības un jāpiedalās tajās. 14. un 15. aprīlī es piedalījos jubilejas vecmeistaru sacensībās Tallinā.

Pa ceļam es izbaudīju pavasarīgus skatus, dabas mošanos. Un, sasniedzot galamērķi, satiku sava peldēšanas kluba biedrus un sportistus no citām valstīm (kopā 124 cilvēki). Dažādas valstis, dažādas vecuma grupas un iedvesmojoši piemēri. Peldētājs no Somijas Lauri Malks (81 gads) pēc 2 distanču punktu summas vinnēja 1. vietu kopvērtējumā ar fantastisko rezultātu 2549 punktu. Un visus sacensību dalībniekus vieno aizraušanās ar peldēšanu, kā arī vēlme pozitīvi un saturīgi pavadīt laiku.   

Peldējumi norisinājās 2 dienas pēc kārtas (sestdien un svētdien). Ikviens var izvēlēties sev atbilstošu distanci un peldēšanas veidu. Protams, jebkuram sportistam svarīga ir veselīga konkurence, un šādās sacensībās var izvērtēt kolēģu panākumus un salīdzināt tos ar saviem rezultātiem.

Pēc sacensībām bija iespēja baudīt kultūras dzīvi – pastaigas pa naksnīgo Tallinu, gardas vakariņas – katrs varēja izvēlēties to, ko sirds kāro.

Es paliku ļoti apmierināts ar braucienu un iesaku ikvienam peldēšanas cienītājam apmeklēt šādas sacensības. Atpūta un saturīga laika pavadīšana ir garantētas!

     

Valērijs Komisarovs 

Ar sacensību rezultātiem var iepazīties šeit un ar kopvērtējums tabulu šeit.