28th Estonian Open Masters Championships

28th Estonian Open Masters Championships

Pirmajā sacensību posmā Rīgā sacentās 75 sportisti, otrajā, kas notika Kauņā – jau 135. Noslēdzošajā etapā Tallinā dalību ņēma 90 peldētāji no Baltijas valstīm, Krievijas, Baltkrievijas, Somijas, bet naudas balvas fondu savā starpā sadalīja tie vecmeistari, kas piedalījās visos trijos etapos.

Par 1. sacensības tūres uzvarētājiem aizraujošā cīņā kļuvuši Veronika Voronova (Krievijas klubs Sprut) un Serhejs Aļaškevičs (Baltkrivijas klubs Zubr).

"Gada sākumā 1.posmā Rīgā biju izvēlējies nopeldēt tikai dažas no sacensību distancēm. Tallinā nolēmu pārvarēt savas bailes un nopeldēt visas piecas.

Vai tas bija grūti? Nē! Jo mani atbalstīja kluba biedri, bet sacensības bija noorganizētas augstākajā līmenī, apkārt valdīja draudzības un sporta atmosfēra.

Visiem iesaku nemest plinti krūmos un startēt visās piecās distancēs. Tas ļoti disciplinē. Un, ja otrais peldējums nav izdevies ideāls, tad rodas papildus motivācija sekmīgiem nākamiem peldējumiem. Tieši šāds uzmundrinājums palīdzēja man ieslēgt turbo režīmu, peldot 100m kompleksa distanci.

Pēc apbalvošanas sekoja draudzīga pasēdēšana Vecpilsētas kafejnīcā un tradicionālajā tikšanās vietā pie eglītes Rātslaukumā.

Kā viegls deserts bija pastaiga pa naksnīgo Tallinu. Svētku rotājumi un gadatirgus ar mūziku un karstvīnu piešķīra tai Ziemassvētku pasakas noskaņas.

Ja Jums patīk peldēšana, ir vēlme atrast jaunus draugus un gūt no dzīves jaunus iespaidus, tad pievienojieties klubam un kļūstiet par vienu no mums!

PS. Sacensību organizatori ir saņēmuši piedāvājumu no poļu peldēšanas kluba Aquasfera par viena posma rīkošanu Polijas pilsētā Olštinā 2018. gada maijā." 

Valērijs Komisarovs

Ar sacensību rezultātiem var iepazīties šeit. Sportistu TOP10 šeit. Supermasters gala protokols šeit.