Super Masters 2015. Igaunijas čempionats

Šī sportiskā gada noslēgumā tika aizvadīts Igaunijas Atklātais vecmeistaru čempionāts Super Masters. Visiem sacensību dalībniekiem bija jāpieveic 4x50 metri visos peldēšanas veidos, kā arī noslēgumā jāveic 100 m kompleksās peldēšanas distance.

Čempionātā piedalījās vairāk nekā 100 dalībnieku. Mūsu komandu cienīgi pārstāvēja Aiga Skābe (čempionāta bronzas ieguvēja) un Natālija Triandafilidi. Piedalīšanās sarežģītajā sacīkšu programmā viņām bija liels izaicinājums.

Galvenā cīņa par 1. vietu norisinājās vīriešu konkurencē. Galu galā par pirmās vietas ieguvēju kļuva Peep Keskula (U-КLUBI, Igaunija), otro vietu izcīnīja Edgars Ozoliņš (CHAMPIONS, Latvija), trešajā vietā palika Konstantins Bubļikovs (Ņevas zvaigznes, Krievija).

Sieviešu konkurencē pirmo vietu izcīnīja Irina Šangina (Ņevas zvaigznes, Krievija), otrā vieta tikusi Evei Virkunnen (U-КLUBI, Igaunija), trešajā vietā palika Natālija Muņenko (Ņevas zvaigznes, Krievija).

Pirmoreiz šajās sacensībās piedalījās sportisti no Ukrainas sporta kluba Eiro-Ļvova.

Ar sacensību rezultātiem un čempionāta peldētāju reitingu var iepazīties šeit.